Děláme svou práci rádi, a jak nejlépe umíme

Naší prioritou je … ABY DĚTI I RODIČE BYLI SPOKOJENÍ.

Jsme nezisková organizace, jejímž cílem je zajistit pro rodiče kvalitní péči o dítě, a tím usnadnit návrat do pracovního života.

Projekt Dětské centrum ŠANCE řeší nedostačující kapacity předškolních zařízení a nabízí alternativní službu péče o děti.

Máte zájem o naše Dětské centrum? Nabízíme možnost prohlídky. Kontaktujte nás na tel. 774 498 719 nebo projekty@centrumandragogiky.cz

PÍŠE SE O NÁS

Naše vychovatelky:

ANIČKA

Vystudovala jsem ekologii a životní prostředí na Střední zemědělské škole a Vyšší odborné škole v Chrudimi. Jsem absolventkou kurzu Chůva pro děti v dětské skupině, Montessori a Intuitivní pedagogiky pod vedením Dietera Schwartze. V rámci mé středoškolské praxe jsem působila jako ekologický praktikant ve školkách v Pardubickém kraji a jako praktikant ekologické výchovy v ZŠ Chrast. Mé další kroky mě zavedly do lesní školky, kde jsem působila i jako lektor ekologické výchovy. Pracovala jsem v Montessori školce, v dětské skupině a jako dobrovolník doučovala děti. Zajímám se o muzikoterapii a zpěv.

Za svůj cíl si kladu rozvíjet v dětech samostatnost a laskavost. Důležité pro mě je, aby děti byly šťastné a cítily se ve školce dobře. 

„Největším štěstím v životě člověka je, že nás někdo miluje proto jací jsme, nebo spíše přesto jací jsme.“ (Romain Rolland)