Děláme svou práci rádi, a jak nejlépe umíme

Naší prioritou je … ABY DĚTI I RODIČE BYLI SPOKOJENÍ.

Jsme nezisková organizace, jejímž cílem je zajistit pro rodiče kvalitní péči o dítě, a tím usnadnit návrat do pracovního života.

Projekt Dětské centrum ŠANCE řeší nedostačující kapacity předškolních zařízení a nabízí alternativní službu péče o děti.

Máte zájem o naše Dětské centrum? Nabízíme možnost prohlídky. Kontaktujte nás na tel. 774 498 719 nebo projekty@centrumandragogiky.cz

PÍŠE SE O NÁS

Naše vychovatelky:

ANEŽKA

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Přerově a následně Vyšší odbornou školu v Litomyšli obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Jsem absolventkou kurzu chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Pedagogické zkušenosti jsem získávala v mateřské škole, dětské skupině i ve družině již během studia. Každoročně se účastním dětských letních táborů a jsem také instruktorka všestranného sportovního kroužku.

Mým hlavním cílem je, aby děti byly spokojené, samostatné, aktivní a sebevědomé. Protože to nejdůležitější, co můžeme dětem dát, mnohem důležitější než cokoli materiálního, je pocit sebedůvěry.

„Sebedůvěra je schopnost vidět sebe sama jako schopného a způsobilého člověka, který dokáže lásku přijímat i dávat, který je jedinečný a kterého lidé uznávají.“ (Patricia H. Berneová, Louis M. Savary)